25. 5. 2024

Las Vegas – Fotogalerie

Že se na poušti nedá žít? Tak to jste ještě nebyli ve Vegas! Dokud nevystrčíte nos z města, tak neuvěříte, že jste uprostřed pouště.
Ideální je ve dne se pořádně vyspat a v noci se jít vyřádit. Vyhnete se polednímu žáru a užijete si Vegas v jeho nejrušnějších hodinách. Hlavní místa, kde to v noci žije, jsou Las Vegas Strip a Fremont Street. V neonovém centru Las Vegas Strip najdete nejznámější hotely, restaurace, náměstí napodobující evropské Benátky, herny, kasína, před každým hotelem nějakou noční neonovou show… A ve Fremont Street se podíváte na největší obrazovku světa, poslechnete si nějaký koncert a zjistíte, že je tu možné prakticky cokoliv.

Hledat

Americké káry Aquapark Aqvacentra a koupaliště Auta Celní předpisy Dobrodružné atrakce Extrémní body Historie Horská silnice Hot Rod Itinerář Kempování Krásná vyhlídka Lodě Majáky Muzeum Místa duchů Město Národní parky USA Národní turistická trasa Ostatní Pláž Pobřežní silnice Ponorky Počasí v oblasti Praktické_rady Restaurace Safari Severní polární kruh Trek Trolové Vodopád Vyhlídková silnice Zábavní park

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *